Instytut energetyki odnawailnej

Menu Główne

Newsletter


Ankieta

Oceń funkcjonalność programu kolektorek
 

Baza danych kolektorów

   

                  Już w sklepie!

Raport i baza urządzeń

          

                    Już w sklepie!

Studia podyplomowe OZE

Zaproszenie na seminarium networkingowe z francuskimi firmami, 13 października 2017, Ambasada RP we Francji

Instytut Energetyki Odnawialnej wraz z Polską Izbą Handlowo-Przemysłową we Francji i francuską firmą METROL zaprasza zainteresowane polskie firmy z branży OZE na seminarium networkingowe z francuskimi firmami. Spotkanie odbędzie się 13 października 2017 w Paryżu, w siedzibie Ambasady RP we Francji (Wydział Promocji Handlu i Inwestycji). Aktualny stan regulacyjno-prawny i nowe możliwości inwestycji na polskim rynku oraz współpracy z polskimi firmami przy realizacji nowych instalacji OZE przedstawi Pan Grzegorz Wiśniewski, prezes IEO.


Seminarium adresowane jest do francuskich i polskich firm działających na rynku energii odnawialnych w branżach fotowoltaiki, biogazu rolniczego, biomasy i kogeneracji, jak również małych instalacji wiatrowych. Seminarium ma na celu zaprezentowanie uczestniczącym francuskim firmom nowych możliwości biznesowych na polskim rynku OZE i zapoznanie ich z polskimi firmami i rozwijanymi przez nie przyszłymi projektami wynikającymi z ostatnich aukcji przeprowadzonych w Polsce w 2017 roku. Seminarium skierowane jest przede wszystkim do francuskich firm inżynieryjnych i dostawców technologii (komponentów, urządzeń, systemów i rozwiązań...) jak również dostawców specjalistycznych usług technicznych i konsultingowych.

Poza francuskimi firmami dysponującymi ofertami konkretnych produktów, usług technicznych i ekspertyz działających w obszarze czterech powyżej wymienionych technologii OZE, seminarium i spotkania biznesowe adresują się także do przedstawicieli francuskich stowarzyszeń profesjonalnych (takich jak SER, ENERPLAN, AFPPE, CIBE, ATEE i BIOMASSE NORMANDIE), reprezentujących setki małych i średnich przedsiębiorstw członkowskich.

Aktualny stan regulacyjno-prawny i nowe możliwości inwestycji na polskim rynku oraz współpracy z polskimi firmami przy realizacji nowych instalacji fotowoltaicznych, małych instalacji wiatrowych, biogazu, biomasy i kogeneracji w efekcie rozstrzygnięcia ostatnich aukcji dotyczących OZE, zostaną szczegółowo zaprezentowane francuskim uczestnikom przez Pana Grzegorza Wiśniewskiego, honorowego gościa i prelegenta seminarium, założyciela i prezesa zarządu Instytutu Energetyki Odnawialnej, członka Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zachęcamy polskie firmy z branży OZE, w szczególności firmy, które wygrały aukcje i ich partnerów, do uczestnictwa w seminarium w celu skorzystania z możliwości bezpośredniego zaprezentowania działalności swojej firmy i rozwijanych projektów w formie krótkiej prezentacji po angielsku (10-15 minut), jak również osobistego nawiązania kontaktów biznesowych i dyskusji na temat współpracy z firmami francuskimi podczas bezpośrednich spotkań.

Uczestnictwo w seminarium umożliwi polskim deweloperom i inwestorom, zapoznanie się z aktualną francuską ofertą eksportową technologii, rozwiązań, specjalistycznych urządzeń i powiązanych usług.

Udział w seminarium, lunchu i spotkaniach jest bezpłatny dla polskich firm z branży OZE.

Więcej informacji w załączniku

 

Logowanie

 

  Panel Producenta

logowanie do panelu producenta

 Baza sprzętu solarnego - online

Zobacz jak prostym i wygodnym narzędziem promocji sprzętu solarnego jest Panel Producenta  

Demo panelu producenta 

Panel producenta demo

  

       Dodaj inwestycję OZE do mapy!

         Kontakt: repowermap@ieo.pl

odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Ankieta użytkownika